Culinary Angel

Restaurace

 
Naše Culinary - tak trochu jiná restaurace je otevřená kuchyně, ve které pro Vás přímo před Vašima očima připravuji a kouzlím lahodné jídla a taky vše, co Vám na očích vidím. Jmenuji se Angel Stojanovski a jsem šefkuchař v naší restauraci. Více o mě najdete ZDE.

V naší nabídce  naleznete vždy pokrmy z čerstvého kvalitního masa a čerstvých surovin. Na kvalitě si dám velmi záležet. Pokrmy připravuju především na lávovém grilu. Můžete u nás čekat tradiční speciality z Makedonie, mořské plody, svěží saláty, úchvatné dezerty a spoustu specialit. Mimo to se Vám snažím vždy vyhovět, a tak na Vaše přání vymyslím další jídla, a to jak bezlepkové, bez mléka, vegetariánská a další speciální. Připravím jídla pro jednotlivce, menší i větší skupiny, firemní teambuildingy, rauty, catering, oslavy...jak říkám, vše je o domluvě a přístupu. Jsem tady pro Vás.

Prostory naší restaurace jsou opatřeny bezbariérovým přístupem a jsme nekuřácký, plně klimatizovaný podnik s kapacitou cca 60 osob. Navíc v jarním a letním období je v provozu venkovní terasa pro 32 osob a zahrádka s lavičkami a skluzavkou a zázemím pro děti.

Pokud hledáte něco nového, chcete podráždit své chuťové buňky a zažít zážitek, pak jste zavítali na správné místo.

Můžete také obdarovat své blízké dárkovým poukazem do naší restaurace, k zakoupení přímo u nás.

Sledujte nás na facebooku - ZDE.

Těšíme se na Vás. 

 
 

 

Neváhejte se zeptat

Angel Stojanovski

+420 596 635 156
Sabja - Masová Specialita
Burgery