Culinary Angel

Jídelní lístek


 

Vážení zákazníci,

od června jsem si pro Vás připravil novou stálou nabídku menu, která bude k dispozici každý den, dale pak nabídka jídel na objednávku. Menu jsem se snažil sestavit tak, aby uspokojilo všechny chutě.

Najdete zde hovězí, vepřové, kuřecí, svelké obědové saláty, pořádný burger a nebo také bezmasý pokrm. Vše připravuju s čerstvých surovin a kvalitního masa.


"Vařím pro Vás srdcem a dávám do toho vše, co jsem se za celý svůj život naučil a vypiloval k dokonalosti. Nechci být jen Váš kuchař, chci být Váš přítel, chci ve Vás vyvolat zážitek." A.

Kdo nezkusí, neví...a tak neváhejte a zastavte se u nás.

Své rezervace, dotazy či přání směřujte na mail : angel@cukrarstvirehova.cz.

Sledujte nás na facebooku - ZDE.

Těším se na Vás. Angel.

 
 
 
 
 
 

Vepřová panenka

Cena 290,-Kč / 200g

Pro ty, kteří maljí v oblibě libové maso jsme do stálé nabídky zařadili vepřovou panenku marinovanou s medovo hořčičnou omáčkou a k tomu pečený brambor. Omáčka je vyladěná a maso tak jemné, že se samo rozplyne v ústech.  Vše zhotovuji ve své otevřené kuchyni a když se přijdete podívat, rád Vám i o jídle povykládám.


Alergeny: 7 ( mléko a výrobky z něj, 1 - lepek)

 
 
 
 

Kuřecí prsní medailonky

Cena 200,-Kč / 200g

Křehká a marinovaná kuřecí prsíčka se smetanovo kari omáčkou doplněná o pečený brambor. Omáčka je jemná, ale zároveň aromatická a medailonkům dodá tu pravou chuť. Tento pokrm je vhodný také pro děti. Vaříme vždy z čerstvých a kvalitních surovin, na tom si zakládám.


Alergeny: 7 ( mléko a výrobky z něj, 1 - lepek)

 
 
 
 

Burger s pleskavicí

Cena 250,-Kč / 600g (celý pokrm)

Jde o velkou placku z mletého hovězího a vepřového masa, která je připravována na lávovém grilu a je plněna sýrem. Maso je vloženo do burgrové housky a servírováno s čerstvou okurkou a rajčetem, cibulkou, anglickou slaninou, zelným salátem a makedonským salátkem a pečeným bramborem.


Alergeny: 7 ( mléko a výrobky z něj, 1 - lepek)

 
 
 
 
 

Salát s kuřecím masem (obědový salát velký)

Cena 150,-Kč / 300g (z toho 100g masa)

Velmi chutný a zejména u žen oblíbený zeleninový salát s kuřecími prsíčky zalitý dressingem. Ledový salátek, směs trhaných salátů a třeba lehce ogrilovaná cherry rajčátka, to vše tam naleznete. Chuťe se k sobě dokonale hodí.


Alergeny: 7 ( mléko a výrobky z něj, 1 - lepek)

 
 
 
 

Makedonský salát- bez MASA

Cena 150,-Kč / 200g

Tradiční balkánské jídlo, které je populární ve všech zemích nejen bývalé Jugoslávie. Tento salát potěší třeba vegetariány, jelikož je bez masa, ale také zasytí a uspokojí chuťové buňky všech, kteří chtějí zabruslit do makedonských chutí. Obsahuje pečené papriky, rajče, cibuli, balkánský sýr, olivový olej.


Alergeny: 7 ( mléko a výrobky z něj, 1 - lepek)

 
 
 
 

Na objednávku

Na objednávku pak připravíme hned několik tradičních makedonských specialit nebo tatarský biftek či mořské speciality.

SABJA

Cena 850,-Kč / pro 2 osoby

Sabja je makedonská masová specialita připravovaná na lávovém grilu a servírovaná na šavli s dřevěným prknem. K této specialitě podáváme pečené brambory, rajčátko s cibulkou, makedonskou papriku a gravče tavče. Více o tomto pokrmu, jeho příběh a přípravu si můžete přečíst ZDE (bude doplněno).

NEVĚSTINSKÁ PLESKAVICA

Cena 350,-Kč / 200g

Tradiční balkánské jídlo, které je populární ve všech zemích nejen bývalé Jugoslávie. Jedná se o velkou placku z mletého hovězího a vepřového masa, které je smícháno s kvalitním vepřovým pršutem a lahodným sýrem.

Další makedonské speciality na objednávku ZDE:

Mořské dobroty a tatarský biftek ZDE:

 
 
 
 
Sabja - Masová Specialita
Burgery