Culinary Angel

Angel Stojanovski - Profesionální Šéfkuchař

 

Jmenuji se Angel Stojanovski, na světě jsem už nějaký ten pátek a směr, kterým jsem se chtěl vydat mě zachytil již v útlém mládí. Mé vaření tedy začalo v Makedonii. Zde jsem se narodil, vystudoval gastronomii, začal se účastnit gastro soutěží a různých gastro art kurzů po celém Balkánu. Má opravdová profesionální kariéra začal zhruba okolo roku 1998, kdy jsem se vypracoval a vařil v prestižních hotelech a restauracích, nejen pro známé a vážené hosty, ale také po boku těch nejznámějších kuchařských velikánů. Zmíním zde například hotel Continental, kde jsem vařil a pracoval po boku francouzského kuchaře Jacques Barberie, což je francouzský šéfkuchař. Hodně rychle jsem se dostal na titul executive chef a vařil jsem pro francouzské velvyslance jako osobní kuchař.

Také jsem vařil například pro pana Koffi Annan a další celebrity. Během let jsem působil v Chorvatsku, Srbsku, Černé Hoře. Potom přišlo období televizních show jako Nešto Ubavo nebo Vo Ogan.

A pak roky ubíhaliy a já potkal svou životní lásku Zuzanku, se kterou jsme spojili naše cesty v jednu, přestěhoval jsem se do České republiky, kde jsme spojili její rodinné cukrářství s mým Culinary a snažíme se společně Vám všem dělat radost.  

Pokud máte speciální přání, přejete si připravit výjmečný oběd nebo večeři, napište mi. Rád Vám něco vykouzlím :-) Angel

Sledujte nás na facebooku - ZDE.

 
 

V srdci Balkánu, v epicentru alliance balkánských jazyků, v bystřinách tří jezer, pod vysokými horskými vrcholky, v zemi s bohatou historií, s tradičními zvyklostmi, směsí kultur i náboženství, kde se kuchyně stala základními pilíři každé zdravé rodiny, je lákavá pro gurmány z celého světa, nejen proto, že má domácí a zdravou úrodu, fantastická aroma.

Mnoho chutí, barev i tradic, ale i proto, že má pohostinné a přátelské obyvatelstvo. Kolik si přidáte koření, o tolik více Vám bude chutnější, takovéto skvělé chutě, vůně a jídlo je třeba zapít skvělým vínem a proto na zdraví ať žijete, takovéto bohatství a dobroty Vám mohou i bohové závidět...To je Makedonie.
 
Sabja - Masová Specialita
Burgery