Culinary Angel

Vinný lístek

 
V naší nabídce naleznete kvalitní jakostní odrůdová makedonská vína známé značky MAJESTIC. Tyto vína pro Vás dovážíme přímo z Makedonie. 

Vína jsou velmi luxusní, mají svou typickou chuť a vůni. V nabídce jich máme hned několik, takže si u nás každý najde to pravé.

Například:

CABERNET SAUVIGNON
MERLOT
VRANEC
PRINCEZA
RIESLING
CHARDONNAY
MUSCAT
TRAMINEC
A DALŠÍ...
 
 
 

CABERNET SAUVIGNON / Majestic suché

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Plné elegantní aroma černého rybízu, třešní, karamelu a vanilky. Ovocná chuť černého ovoce s tóny kouře, bylin a koření. Velice jemné a harmonické tříslo.

MERLOT / Majestic suché

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Víno s typickou, bohatou a plnou vůní zralého merlotu, připomínající višně a růži. Chuť je vyvážená, jemná a ovocná, s elegantní a kulatou dochutí.

 
 
 

VRANEC / Majestic polosuché

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Velice kvalitní suché červené víno vyrobené z domácí odrůdy Vrance. Balkánský původ mu zaručuje nevšední, elegantní a svěží chuť. Aroma je plné, hladké a zakulacené, s bohatým charakterem lesních plodů. Barva je velice tmavá a plná, temně červená s nuancemi do fialova.

PRINCEZA / Majestic polosladké

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Červené polosladké víno s hřejivým hladkým exotickým buketem. Vyrobeno z odrůd Vranec, Cabernet Sauvignon a Kadarka. Barva je rubínově až granátově červená. Vyznačuje se vůní višní, malin a červeného rybízu s náznakem lesních bylin. Chuť je pikantně bohatá s ovocným nádechem.

 
 
 

RIESLING / Suché bílé

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Suché bílé víno vyrobeno z hroznů odrůdy Riesling. Víno má zářivou zelenožlutou barvu a charakteristické aroma květinové vůně a lipového květu. V chuti můžeme rozpoznat angrešt a kytici lučního kvítí. Výborně se snoubí se zeeninovým jídlem, polévkami a bílými sýry. Dobře se hodí k rybím pokrmům a mořským plodům.

CHARDONNAY / Majestic suché bílé

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Kvalitní suché bílé víno. Vyrobeno z hroznů odrůdy Chardonnay. Jiskrná barva Vás jistě zaujme. Svěží a hravá vůně. Chuť je ovocná, harmonická, příjemná, připomínajícíc exotické ovoce, broskev, meloun, ananas a citrusy. Vhodné k rybám, drůbeži a sýrům.

 
 
 

MUSCAT Majestic / polosuché bílé

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Elegantní, jemné a svěží víno. Harmonické a intenzivní aroma tropického ovoce s tóny jemného koření. Lehká a svěží ovocná chuť.

TRAMINEC / Majestic polosladké bílé

Cena 250Kč / 0,7l láhev

Traminec je kvalitní polosladké bílé víno se žlutonazelenalou barvou. Vyznačuje se komplexní vůní, která se dá popsat jako vůně rozkvetlé kytice, lze objevit i ovocné aroma hrušek, broskví a bylinné tóny. Ideálně se hodí jako aperitiv, k rybím pokrmům a výborně se snoubí s dezerty.

 
 
 

RAKIJE ŽOLTA 0,04l / vínovice zlatá 40%

Cena 60Kč / 0,04 l

 

ROZLÉVANÁ VÍNA

VRANEC / suché červené

Cena 60Kč / 0,2dcl 

CHARDONNAY / suché bílé

Cena 60Kč / 0,2dcl 

ROSÉ / polosuché

Cena 60Kč / 0,2dcl 

ASTIBO / BARRIQUE / polosladké červené

Cena 60Kč / 02dcl 

 

 
 
 
 
Sabja - Masová Specialita
Burgery